06033C333K4T4A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 990
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 448
Bezpośrednie
TDK
0.033 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
06033C333K4T4A
Numer produktu DigiKey
478-KAM15AR71E333KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
06033C333K4T4A
Opis
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
06033C333K4T4A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)