06031C272KAZ2A
Numer produktu DigiKey
478-KGF15AR72A272KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF15AR72A272KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF15AR72A272KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06031C272KAZ2A
Opis
CAP CER 2700PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06031C272KAZ2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)