0508YC102KAT2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
1000 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0508 (1220 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0508YC102KAT2A
Numer produktu DigiKey
0508YC102KAT2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0508YC102KAT2A
Opis
CAP CER 1000PF 16V X7R 0508
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0508YC102KAT2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0508 (1220 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,050" x 0,079" (1,27mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,040" (1,02mm)