05083C104KAT4A
Numer produktu DigiKey
478-KGL21DR71E104KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGL21DR71E104KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGL21DR71E104KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
05083C104KAT4A
Opis
CAP CER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0508 (1220 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
05083C104KAT4A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0508 (1220 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,050" x 0,079" (1,27mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,040" (1,02mm)