0402ZK220GBSTR
Numer produktu DigiKey
478-4436-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4436-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4436-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0402ZK220GBSTR
Opis
CAP THIN FILM 22PF 10V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pF Kondensatory cienkowarstwowe 10 V 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0402ZK220GBSTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - znamionowe
10 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
22 pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)