0402YK8R2CBWTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
8.2 pF Kondensatory cienkowarstwowe 16 V 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0402YK8R2CBWTR
Numer produktu DigiKey
0402YK8R2CBWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0402YK8R2CBWTR
Opis
CAP THIN FILM 8.2PF 16V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0402YK8R2CBWTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - znamionowe
16 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
8.2 pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)