0402YC332K4T4A
Numer produktu DigiKey
478-KAM05AR71C332KNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM05AR71C332KNCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM05AR71C332KNDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0402YC332K4T4A
Opis
CAP CER 3300PF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0402YC332K4T4A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)