0402YC222K4T2A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 0402YC222K4T2A |
Opis | CAP CER 2200PF 16V X7R 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2200 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 0402YC222K4T2A Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,040" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,022" (0,56mm) |