04025J8R2BBSTR
Numer produktu DigiKey
478-04025J8R2BBSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-04025J8R2BBSTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-04025J8R2BBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
04025J8R2BBSTR
Opis
CAP THIN FILM 8.2PF 50V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 pF Kondensatory cienkowarstwowe 50 V 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Napięcie - znamionowe
50 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
8.2 pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)