04025J1R4ZBWTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla 04025J1R4ZBWTR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
04025J1R4ZBWTR
Numer produktu DigiKey
478-04025J1R4ZBWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
04025J1R4ZBWTR
Opis
CAP THIN FILM 1.4PF 50V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.4 pF Kondensatory cienkowarstwowe 50 V 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Napięcie - znamionowe
50 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
1.4 pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,01pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)