04025A820JAJ2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 47 320
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
Vishay Vitramon
W magazynie: 381
KEMET
KEMET
TDK
W magazynie: 260
YAGEO
Walsin Technology Corporation
82 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
04025A820JAJ2A
Numer produktu DigiKey
04025A820JAJ2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
04025A820JAJ2A
Opis
CAP CER 82PF 50V NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
04025A820JAJ2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)