04023J3R8BBWTR
Numer produktu DigiKey
04023J3R8BBWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
04023J3R8BBWTR
Opis
CAP THIN FILM 3.8PF 25V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.8 pF Kondensatory cienkowarstwowe 25 V 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
04023J3R8BBWTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
3.8 pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)