04023G183ZAT2A
Numer produktu DigiKey
478-04023G183ZAT2ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
04023G183ZAT2A
Opis
CAP CER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.018 µF -20%, +80% 25V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
04023G183ZAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
-20%, +80%
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)