04023A160JAT2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 83 203
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 10 998
Arkusz danych
Murata Electronics
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
KEMET
Odpowiednik parametryczny
Cal-Chip Electronics, Inc.
16 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
04023A160JAT2A
Numer produktu DigiKey
04023A160JAT2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
04023A160JAT2A
Opis
CAP CER 16PF 25V NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
04023A160JAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)