0306ZC104KAT4A
Numer produktu DigiKey
478-KGL15ZR71A104KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGL15ZR71A104KMCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGL15ZR71A104KMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0306ZC104KAT4A
Opis
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0306
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0306 (0816 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0306ZC104KAT4A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0306 (0816 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,032" x 0,063" (0,81mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)