0201YA390JAT2A
Numer produktu DigiKey
478-1021-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-1021-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-1021-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0201YA390JAT2A
Opis
CAP CER 39PF 16V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0201YA390JAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)