MPS88RX-1000
Numer produktu DigiKey
2092-MPS88RX-1000-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPS88RX-1000
Opis
MOD PLUG 8P8C SHIELDED ROUND STR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wtyczka Złącza modułowe Ethernet, RJ45 Pozycja Ekranowany IDC
Kategoria
Długość
0,880" (22,35mm)
Producent
Kycon, Inc.
Przekrój przewodu
26-28 AWG
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Materiał styku
Stop miedzi
Typ złącza
Wtyczka
Prąd znamionowy (A)
1.5 A