K66X-E15P-N
Numer produktu DigiKey
2092-K66X-E15P-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
K66X-E15P-N
Opis
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K66X-E15P-N Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
29V~
Liczba rzędów
3
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Rozmiar obudowy, układ złącza
1 (DE, E) - duża gęstość
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 75°C