K22X-A15S-NJ
Numer produktu DigiKey
2092-K22X-A15S-NJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
K22X-A15S-NJ
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K22X-A15S-NJ Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
2A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,318" (8,08mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
30V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Brąz fosforowy
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C