WU732BTTD20L0F
Numer produktu DigiKey
2019-WU732BTTD20L0FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WU732BTTD20L0FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WU732BTTD20L0FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WU732BTTD20L0F
Opis
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WU732BTTD20L0F Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)