WK73S2HTTE2R00F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | WK73S2HTTE2R00F |
Opis | RES 2 OHM 1% 1W 2010 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 9 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | WK73S2HTTE2R00F Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |