WK73S2HTTE2R00F
Numer produktu DigiKey
2019-WK73S2HTTE2R00FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WK73S2HTTE2R00FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WK73S2HTTE2R00FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WK73S2HTTE2R00F
Opis
RES 2 OHM 1% 1W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WK73S2HTTE2R00F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)