WK73S2BTTD5R11F
Numer produktu DigiKey
2019-WK73S2BTTD5R11FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WK73S2BTTD5R11F
Opis
RES 5.11 OHM 1% 3/4W 1206
Szczegółowy opis
5.11 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WK73S2BTTD5R11F Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)