WK73S2ATTD1R00F
Numer produktu DigiKey
2019-WK73S2ATTD1R00FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WK73S2ATTD1R00FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WK73S2ATTD1R00FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WK73S2ATTD1R00F
Opis
RES 1 OHM 1% 1W 805
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)