WK73R2BTTD1000F
Numer produktu DigiKey
2019-WK73R2BTTD1000FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WK73R2BTTD1000FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WK73R2BTTD1000FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WK73R2BTTD1000F
Opis
RES 100 OHM 1% 3/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
WK73R2BTTD1000F Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)