WK73R2BTTD1000F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | WK73R2BTTD1000F |
Opis | RES 100 OHM 1% 3/4W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 9 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | WK73R2BTTD1000F Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |