WK73R1JTTD10R0F
Numer produktu DigiKey
2019-WK73R1JTTD10R0FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WK73R1JTTD10R0FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WK73R1JTTD10R0FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WK73R1JTTD10R0F
Opis
RES 10 OHM 1% 1/2W 603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0603 (1608 metryczne), 0306 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WK73R1JTTD10R0F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 0603 (1608 metryczne), 0306
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)