WG732HTTE151K
Numer produktu DigiKey
2019-WG732HTTE151KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WG732HTTE151KCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WG732HTTE151KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WG732HTTE151K
Opis
RES 150 OHM 10% 1.5W 2010
Szczegółowy opis
150 Ohms ±10% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
WG732HTTE151K Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)