WG732HTTE100K
Numer produktu DigiKey
2019-WG732HTTE100KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WG732HTTE100KCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WG732HTTE100KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WG732HTTE100K
Opis
RES 10 OHM 10% 1.5W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±10% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WG732HTTE100K Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)