SG73S2ETTD78R7D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
78.7 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG73S2ETTD78R7D
Numer produktu DigiKey
2019-SG73S2ETTD78R7DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG73S2ETTD78R7D
Opis
RES 78.7 OHM 0.5% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG73S2ETTD78R7D Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,102" (3,20mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)