SG73S2ETTD51R1F | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 2019-SG73S2ETTD51R1FTR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | SG73S2ETTD51R1F |
Opis | RES 51.1 OHM 1% 1/2W 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 51.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SG73S2ETTD51R1F Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,102" (3,20mm x 2,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |