SG73S2ETTD1691D
Numer produktu DigiKey
2019-SG73S2ETTD1691DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG73S2ETTD1691D
Opis
RES 1.69K OHM 0.5% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
1.69 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
SG73S2ETTD1691D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,102" (3,20mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)