SG73S2BTTD9313D
Numer produktu DigiKey
2019-SG73S2BTTD9313DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG73S2BTTD9313D
Opis
RES 931K OHM 0.5% 1/3W 1206
Szczegółowy opis
931 kOhms ±0,5% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
SG73S2BTTD9313D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)