SG73S1JTTD8451D | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 2019-SG73S1JTTD8451DTR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | SG73S1JTTD8451D |
Opis | RES 8.45K OHM 0.5% 1/5W 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 8.45 kOhms ±0,5% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SG73S1JTTD8451D Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |