SG73S1JTTD39R2D
Numer produktu DigiKey
2019-SG73S1JTTD39R2DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG73S1JTTD39R2D
Opis
RES 39.2 OHM 0.5% 1/5W 0603
Szczegółowy opis
39.2 Ohms ±0,5% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
SG73S1JTTD39R2D Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)