SG73S1JTTD10R0F
Numer produktu DigiKey
2019-SG73S1JTTD10R0FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-SG73S1JTTD10R0FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-SG73S1JTTD10R0FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG73S1JTTD10R0F
Opis
RES 10 OHM 1% 1/5W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
SG73S1JTTD10R0F Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)