SG73S1ETTP2491D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.49 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG73S1ETTP2491D
Numer produktu DigiKey
2019-SG73S1ETTP2491DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG73S1ETTP2491D
Opis
RES 2.49K OHM 0.5% 1/8W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG73S1ETTP2491D Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)