SG73P2BTTD4701F
Numer produktu DigiKey
2019-SG73P2BTTD4701FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-SG73P2BTTD4701FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-SG73P2BTTD4701FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG73P2BTTD4701F
Opis
RES 4.7K OHM 1% 3/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG73P2BTTD4701F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)