SG73P2ATTD7R50F
Numer produktu DigiKey
2019-SG73P2ATTD7R50FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-SG73P2ATTD7R50FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-SG73P2ATTD7R50FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG73P2ATTD7R50F
Opis
RES 7.5 OHM 1% 1/2W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
SG73P2ATTD7R50F Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)