SG73P2ATTD1R6G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.6 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG73P2ATTD1R6G
Numer produktu DigiKey
2019-SG73P2ATTD1R6GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG73P2ATTD1R6G
Opis
RES 1.6 OHM 2% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG73P2ATTD1R6G Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)