SG73P2ARTTD13R0F
Numer produktu DigiKey
2019-SG73P2ARTTD13R0FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG73P2ARTTD13R0F
Opis
RES 13 OHM 1% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
13 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)