SG73P1JTTD1300F
Numer produktu DigiKey
2019-SG73P1JTTD1300FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-SG73P1JTTD1300FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-SG73P1JTTD1300FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG73P1JTTD1300F
Opis
RES 130 OHM 1% 1/3W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
130 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG73P1JTTD1300F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)