RN73R2ETTD2232D50
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R2ETTD2232D50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN73R2ETTD2232D50
Opis
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22.3 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RN73R2ETTD2232D50 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)