RN73R2BTTD1213B50
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R2BTTD1213B50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R2BTTD1213B50CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R2BTTD1213B50DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R2BTTD1213B50
Opis
RES 121K OHM 0.1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
121 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RN73R2BTTD1213B50 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)