RN73R2BTTD1212B05 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
12.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73R2BTTD1212B05
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R2BTTD1212B05TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R2BTTD1212B05CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R2BTTD1212B05DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R2BTTD1212B05
Opis
RES 12.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN73R2BTTD1212B05 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)