RN73R2BTTD1051C10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.05 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73R2BTTD1051C10
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R2BTTD1051C10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R2BTTD1051C10CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R2BTTD1051C10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R2BTTD1051C10
Opis
RES 1.05K OHM 0.25% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73R2BTTD1051C10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)