RN73R2ATTD1581B25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.58 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73R2ATTD1581B25
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R2ATTD1581B25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R2ATTD1581B25CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R2ATTD1581B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R2ATTD1581B25
Opis
RES 1.58K OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73R2ATTD1581B25 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)