RN73R1JTTD6191C10 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RN73R1JTTD6191C10 |
Opis | RES 6.19K OHM 0.25% 1/10W 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6.19 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RN73R1JTTD6191C10 Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |