RN73R1JTTD3441A25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.44 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73R1JTTD3441A25
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R1JTTD3441A25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R1JTTD3441A25CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R1JTTD3441A25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R1JTTD3441A25
Opis
RES 3.44K OHM 0.05% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73R1JTTD3441A25 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)