RN73R1JTTD2050C10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
205 Ohms ±0,25% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73R1JTTD2050C10
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R1JTTD2050C10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R1JTTD2050C10CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R1JTTD2050C10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R1JTTD2050C10
Opis
RES 205 OHM 0.25% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73R1JTTD2050C10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)